kyivstar +38 098 190 63 93
Графік роботи: Пн-Пт з 09:00 до 19:00

Продукція від ВИРОБНИКА, Україна м Київ

Відправка готових конструкцій по Україні.

Консультація фахівця за асортиментом товару. Виготовлення виробів під замовлення будь-якої складності.

Важливі характеристики під час вибору опори для столу

Важливі характеристики під час вибору опори для столу

Багато хто з нас розуміє, що не тільки краса й оригінальність має бути присутня в меблях навколо нас, але й надійність, міцність, довговічність і функціональність. Так, створюючи свій неповторний стіл для вашого інтер'єру, зверніть увагу, щоби виріб не тільки відмінно вписувався в заданий стиль, а і приносив задоволення від його використання.


Адже від правильно виготовленого столу також залежить і ваш фізичний стан: красива правильна постава, відсутність головних болів, які виникають від неправильного положення тіла тощо. У нашій статті ви дізнаєтеся, на які основні характеристики треба звернути увагу під час вибору опор для столу, щоб отримати не тільки ексклюзивний і красивий стіл, а й домогтися якості й міцності всього виробу.

Отже, почнемо будувати алгоритм правильного вибору опор для нашого столу:

1. Перш, ніж приступити безпосередньо до вибору самих опор, необхідно визначитися з площею робочої поверхні столу. Із цього пункту випливає такий крок:

2. Вибираємо необхідну кількість опор. Зупинившись на певному розмірі стільниці, вирішуємо, скільки опор має бути в нашого столу:

  • одна опора;
  • дві опори;
  • три опори;
  • чотири опори;
  • одна опора з кріпленням до стіни.

Тепер же розглянемо пункт 2 докладніше.

Для столу яких розмірів підходить одна опора? Зазвичай, це не великі столи з максимальною робочою поверхнею до 140 х 90 см. Такі столи признічені на один стаціонарний комп'ютер або ноутбук і телефон. Більше на ньому нічого просто не розміститься. Такі столи ставлять як доповнення до основного робочого столу, або ж якщо в офісі чи житловому приміщенні мало місця для розміщення більш габаритного й місткого столу.

Дві опори можна встановити для столу, де на протилежному боці замість ніжок планується поставити ящик для системного блоку або полиці. Крім того, це можуть бути дві подвійні опори.


Для круглих столів чи столів трикутної форми підійдуть три опори. Ну а якщо ж ваш стіл завдовжки більш ніж 150 см, то краще встановити три подвійні опори, які забезпечать увесь виріб більшою надійністю й міцністю.

Чотири одинарні опори - це стандартна кількість опор для столів розміром 140х90 см.

Опора з кріпленням до стіни зазвичай використовується для відкидних столиків.

3. На цьому рівні необхідно визначитися з якого матеріалу нам необхідні опори для столу. У наші часи дуже популярні підстілля, які виготовлено з металу: чавуну, нержавіючої сталі, алюмінію. Для цього ми маємо чітко розуміти, у яких умовах буде експлуатуватися цей виріб, які навантаження протягом дня доведеться переносити столу.

4. Тепер настав час визначитися з висотою опори. Якщо це стандартний обідній або офісний стіл, то й висота опори відповідно має бути стандартною. Але в деякі ресторани, кафе та бари необхідні столи нестандартної висоти. Наприклад, більші заввишки (барні стійки й таке інше) або ж навіть і нижчі за звичайний стіл (в китайські ресторанчики).

5. У пункті під номером 3 ми визначилися, яка модифікація та якої форми ніжки для нашого столу нам потрібні. Насправді, форми опор для столу дуже різноманітні. Вони можуть бути і квадратними, і круглими, і напівкруглими, і кованими з різним малюнком, чи плетеними з ротанґу. Крім того, вони можуть бути одинарними або подвійними, чотири опори можуть бути з'єднані разом, опори можуть бути у вигляді ящика. Моделі й форми різні. Тут нам необхідно або докласти максимум зусиль і перегорнути не один сайт із запропонованими товарами цього напряму, або пройтися всіма меблевими магазинами нашої місцевості, або ж обрати більш простий спосіб і звернутися до професійних консультантів інтернет-магазину "Newdecor".

6. Тут ми розглядаємо варіанти опор для столів, які б максимально підходили для нашого підлогового покриття: лінолеум, килим, ламінат, штучний камінь тощо.

7. Отже, залишилося лише визначитися, яке покриття нам потрібне для опор: хром, матовий хром, порошкова фарба.

Ми впевнені, що дотримуючись такої простої і ясної інструкції, Ви зможете створити саме той неповторний і оригінальний стіл, який би задовольняв усі Ваші сподівання. Переглянути Барні опори.
 04.02.2020
 (34 переглядів)