kyivstar +38 098 190 63 93
Графік роботи: Пн-Пт з 09:00 до 19:00

Продукція від ВИРОБНИКА, Україна м Київ

Відправка готових конструкцій по Україні.

Консультація фахівця за асортиментом товару. Виготовлення виробів під замовлення будь-якої складності.

Зручний фільтр:

 • Ціна
  грн. - грн.
 • Висота опори
  0
  0
 • Розмір труби
  0
 • Ширина опори
  0
  0

Офісні опори для столів

Товар місяця
NEW-DECOR-2022

670.00 грн.

Товар місяця
NEW-DECOR-2023

750.00 грн.

Товар місяця
NEW-DECOR-2024

760.00 грн.

NEW-DECOR-2025

880.00 грн.

NEW-DECOR-2026

680.00 грн.

NEW-DECOR-2027

680.00 грн.

NEW-DECOR-2028

740.00 грн.

NEW-DECOR-2029

720.00 грн.

NEW-DECOR-2030

815.00 грн.

NEW-DECOR-2032

670.00 грн.

NEW-DECOR-2050

815.00 грн.

NEW-DECOR-2031

815.00 грн.

NEW-DECOR-2033

1 180.00 грн.

NEW-DECOR-2034

1 180.00 грн.

Товар місяця
NEW-DECOR-2036

670.00 грн.

NEW-DECOR-2037

680.00 грн.

NEW-DECOR-2035

860.00 грн.

NEW-DECOR-2038

350.00 грн.

Показано з 1 по 18 із 18 (всього 1 сторінок)

Офісні опори для столів

Офісні ніжки для столу, які ви можете придбати на нашому сайті - це окремо стоячі підстави для стільниці, що є дуже зручними і практичними для цього приміщення. Наші опори для офісних столів можуть бути виготовлені в будь-якій відповідній для вас колірній гамі й мати різний зовнішній вигляд. Завдяки чому столи у Вашому офісі зможуть ідеально підходити під стиль вашого інтер'єру.

Стіл в офісі є не тільки невід’ємною частиною інтер'єру, а й необхідним предметом, який допомагає директору та іншим працівникам зручно й гідно працювати. Яким має бути стіл в офісі? Насамперед зручним. А як він буде зручним, якщо в нього величезна опора, що заважає нормально за ним сидіти. Щоб уникнути подібного конфузу, необхідно встановити стільницю на хорошу опору, яка не буде заважати роботі й водночас забезпечить належну міцність і стійкість.

Важливо також звернути увагу на такий параметр, як стійкість, він дуже важливий, бо на столах в офісах зазвичай стоять комп'ютери і велика кількість папок із листами, які займають багато місця. Зазвичай столи в офісах прямокутні, з одного боку широкі, а з іншого вже ні, та і яку ж опору тоді для них обрати?

Найкраще обрати опору з двома ніжками з боків, бо працівник буде сидіти в центрі: у такому випадку і йому буде зручно, і багато місця ніжки займати не будуть.

Для того, щоби створити комфортабельне робоче місце в офісі, вам досить продумати модель столу й підібрати до нього опори. Вони з легкістю кріпляться до стільниці, що вам сподобалась, і Ви отримуєте відмінну робочу зону. До того ж, сучасні моделі опор для столу не будуть віднімати зайвий простір навколо того, хто буде сидіти за столом, бо вони досить витончені, але водночас міцні і стійкі завдяки своєму дизайну.

Тут враховано все, щоби не заважати праці офісних працівників. Але крім функціональності столу і його міцності, важливу роль відіграє й колір самого виробу. Оскільки ми є виробниками й можемо робити столи під замовлення, то ви можете придбати в нас опори для офісних столів, пофарбовані в будь-який колір, який вам подобається.


Колірна палітра RAL, якою ми користуємося не один рік, зарекомендувала себе, як найбільш широка в кольорах і відтінках, тому вона надає змогу нашим клієнтам грати з кольором так, як вони побажають і створювати той образ столу, який їм необхідний.

Основними складовими частинами столу є стільниця й опора для столу. У цій статті ми не будемо приділяти великої уваги стільниці, оскільки не завжди вона задає весь загальний тон усьому виробу. Дуже часто, здавалося б, малопримітні опори для столу, роблять свій завершальний і неповторний акцент.

Так давайте ж дізнаємося докладніше з якого матеріалу можуть бути виконані опори для столу:

1. Дерево. Дерев'яні ніжки прийнято вважати класичним варіантом виконання підстави для столу. Дуже часто їх використовують на кухнях у сільському стилі. Їх можна поєднувати з дерев'яною стільницею або ж зі стільницею, виготовленою зі скла. Вони можуть мати форму прямокутника або ж бути закругленими, різьбленими. Вибір залишається за Вами.

2. Ковані ніжки дають політ фантазії. Вони можуть набувати всіляких хитромудрих форм, мати різноманітний ексклюзивний малюнок і постати перед публікою в неповторному образі. Колірна гамма так само досить широка: від золота і бронзи до класичного чорного кольору. Такі ніжки відмінно виглядають практично з будь-якими стільницями.

3. Хромовані опори - найбільш поширений різновид ніжок для столу в наші часи. Вони придбали свою популярність через порівняно низьку ціну й поширення стилю мінімалізму. До того ж, вони універсальні для стільниць із будь-якого різновиду матеріалу.

4. Пластик. Ніжки з цього матеріалу, зазвичай, підходять для стільниць із пластику, інші стільниці вони просто не витримають.

5. Ротанг, бамбук, вербові прутики підходять для плетених меблів. До них відповідно підходять опори, виготовлені з такого ж матеріалу.

У виборі опори для столу й матеріалу, з якого вона виготовлена, необхідно ґрунтуватися на функціональність готового виробу, його міцність і стійкість, а також і естетичний вигляд.

Які ж зустрічаються моделі металевих опор для столів?

Дуже часто, розглядаючи опори для столів, можна в них побачити знайомі нам букви. Так, у наші часи з металевих труб виготовляються основи для столів у формі К, П і Т. Такі опори можуть використовуватися як для офісних столів, так і для обідніх, письмових, барних столів тощо. Також, не рідко зустрічаються опори з 4-х ніжок, гнутих у середину один до одного.

Або ж опори можуть мати вигляд однієї ноги з великою круглою або квадратною підставою.