kyivstar +38 098 190 63 93
Графік роботи: Пн-Пт з 09:00 до 19:00

Продукція від ВИРОБНИКА, Україна м Київ

Відправка готових конструкцій по Україні.

Консультація фахівця за асортиментом товару. Виготовлення виробів під замовлення будь-якої складності.

Складні меблі. Різновиди й типи

Складні меблі. Різновиди й типи

Багато хто звик вважати, що складні меблі зазвичай призначені тільки для заміських будинків, дач і відпочинку на природі. Але я насмілюся сказати, що такі меблі також необхідні і для квартири або приватного будинку, офісу чи конференц-залу. Нині інтер'єр приміщень тяжіє до мінімалізму і, зазвичай, власники нерухомості не прагнуть нагромаджувати свої зали, вітальні та інші кімнати зайвими меблями: громіздкими столами, великою кількістю стільців, лавок тощо.


Для уникнення цього дуже доречно підійдуть складні меблі. Бо як же зручно за необхідності дістати стіл, розкласти його і провести запланований захід, а потім прибрати й далі насолоджуватися вільним простором. До того ж, сучасні дизайнери вдосконалили ці меблі настільки, що вони цілком гідні прикрасити навіть самий витончений інтер'єр.

Але які ж різновиди меблів представлені зараз на споживчому ринку?

1. Дерев'яні складні меблі. Екологічно чистий матеріал, який завдяки правильній обробці прослужить вам не менш ніж 10 років. Такий різновид меблів найкраще підходить для заміських котеджів і дач. Він підійде й під будь-який фон вашого ландшафтного дизайну й гармонійно увіллється в нього.

2. Алюмінієві складні меблі. Найбільш поширений вид меблів. Сировина, з якої вона виготовлена може витримувати вплив сонячних променів, вогкість, низькі температури. Перевага цього різновиду меблів полягає в їх вазі. Вони досить легкі для транспортування й навіть для переміщення їх вручну. Однак, ці меблі не призначені для значних навантажень, бо вони можуть спричинити до їх деформації або навіть розтріскування. У колірній гамі також вибір невеликий. Вона представлена в традиційному білому кольорі.

3. Сталеві складні меблі. Якщо вам потрібно, щоби меблі прослужили Вам не один десяток років, то оберіть меблі, виготовлені саме зі сталі. Але водночас необхідно стежити, щоби на них не впливала вогкість, бо вона схильна до корозії. Меблі цього різновиду досить важкі й не дуже презентабельні. Скоріш за все, вони підходить тим людям, які цінують перш за все якість і міцність, ніж красу зовнішнього вигляду.

4. Поліестерні складні меблі. Зазвичай ці меблі виготовляються у вигляді каркасів і між ними натягується тканина. За рахунок своєї практичності та легкості вони популярні серед любителів відпочинку на природі й серед рибалок.

5. Пластикові складні меблі. Цей різновид меблів широко поширений серед населення. У них широкий вибір колірних відтінків, легка вага і практичні моделі. Однак не слід забувати, що перевантажувати цей різновид складних меблів не слід, так, як і алюмінієву.

За типами складні меблі підрозділяється на:

  1. меблі для дому;
  2. меблі для заміських котеджів і дач;
  3. туристичні складні меблі.

Більш детально з нашим асортиментом продукції ви можете ознайомитися на сторінці Складні меблі.


 04.02.2020
 (30 переглядів)