kyivstar +38 098 190 63 93
Графік роботи: Пн-Пт з 09:00 до 19:00

Продукція від ВИРОБНИКА, Україна м Київ

Відправка готових конструкцій по Україні.

Консультація фахівця за асортиментом товару. Виготовлення виробів під замовлення будь-якої складності.

Підстави для столу та їх різновиди.

Підстави для столу та їх різновиди.

Повсякденне життя будь-якої людини пов'язане з таким елементом меблів, як стіл. Ми можемо цього навіть і не помічати, але навряд чи хоч один день у нас обходиться без використання столу.

Він може й не бути таким стандартним, як ми звикли його бачити, наприклад, як письмовий або ж обідній стіл, а як барна стійка або просто підставка під келих або сумочку чи ж яка-небудь оригінальна підставка під квіти тощо. І всі ці різновиди столів мають щось спільне, на що не завжди око людини звертає увагу, але без чого ніяк не обійтися під час виготовлення цих меблів. Це підстава для столу.


Саме вона є головним елементом, який і створює завершений образ столу. Для простішого розуміння, про що тут ідеться, дамо докладніші пояснення поняття підстава для столу. Отже, підстава для столу - це елемент виробу, який відповідає за міцність, надійність, вагу і, як підсумок, за весь загальний вигляд самого виробу взагалі.

Говорячи простими словами - це ніжки будь-якого столу. Завдяки сучасному широкому вибору опор для столу, ви можете створити свій оригінальний і неповторний стіл, який стане справжньою родзинкою у Вашому інтер'єрі. Знайти необхідні опори для задуманого вами столу ви завжди зможете на нашому сайті Newdecor. Тут ви можете придбати не тільки готові опори для столів, а й замовити індивідуальні ексклюзивні підстави для вашого виробу.


Підстава для столу. Сказати, яка саме модель столу нині популярна неможливо. Бо все залежить від інтер'єру приміщення, де буде розташовуватися цей різновид меблів, функціональних вимог до готового виробу, та і взагалі, це справа смаку кожної окремої людини. Зараз велика різноманітність форм стільниць, матеріалу, який використано для виготовлення стільниць, і, відповідно, великий вибір різновидів опор для столів.


Можна підібрати під вподобану вам стільницю опору для столу або базу, підстілля чи ж підставу для столу. Оскільки стільниці для столів можуть виготовлятися як із дерева, так і зі МДФ або ДСП, зі скла або ж штучного каменю, граніту чи ротанґу, то й опори для столу необхідно вибирати виходячи з того, із якого матеріалу виготовлена сама стільниця.

Так, опори для столу, відповідно, також виготовляються з різноманітного матеріалу: чавуну, металу, сталі, дерева, ротанґу. Правильно підібране поєднання стільниці й опори для столу, гарантує Вам не тільки естетично привабливий вигляд виробу, а і його міцність і надійність. Розрізняють також і покриття опор для столів. Вони можуть бути покриті порошковою фарбою або ж мати хромове покриття, матовий хром чи інше декоративне покриття.


Зупинивши свій вибір на опорах для столу від Newdecor, ви купуєте не тільки якісний та міцний виріб, а й найкраще обслуговування професійними консультантами, які допоможуть вам вибрати найбільш відповідну для вашого столу модель опори або підстави, бази чи підстілля. Ми завжди раді допомогти вам!
 04.02.2020
 (64 переглядів)