kyivstar +38 098 190 63 93
Графік роботи: Пн-Пт з 09:00 до 19:00

Продукція від ВИРОБНИКА, Україна м Київ

Відправка готових конструкцій по Україні.

Консультація фахівця за асортиментом товару. Виготовлення виробів під замовлення будь-якої складності.

Які бувають опори ?

Які бувають опори ?

Якщо вам потрібно створити незвичайний образ для вашої квартири, будинку, дачі, офісу, бару, ресторану тощо, то звичайно ж Вам не захочеться, щоби на тлі дивного й неповторного ремонту, скоріш за все дизайнерського, стояли звичайні й нічим не цікаві меблі.

І звичайно ж одним зі складових їх елементів буде оригінальний стіл. Але оригінальність столу полягає не тільки в ексцентричній стільниці, а і в унікальних опорах для столу, або ж, як їх називають у народі, ніжках для столу.

Саме в такій звичайній одиниці обстановки приміщення закладена здатність змінювати весь зовнішній вигляд. Завдяки інтенсивному розвитку дизайнерських пропозицій у цій галузі, людство на сьогоднішній день має найширший вибір цього товару. Опори для столу можуть мати не тільки різноманітний зовнішній вигляд (прямокутний, круглий, овальний тощо) і колірну гамму, а й бути виготовленими з різного матеріалу.


Дерев'яні бази для столу. Виготовляються вони з різних порід дерева. Для того, щоби продовжити їх строк служби, дерев'яні ніжки періодично необхідно покривати лаком, який забезпечує їм захист від вологи. Найбільш гармонійно дерев'яна база для столу виглядає або з такою ж стільницею, або зі стільницею, яка виготовлена зі скла. До того ж, бажано, щоб інші елементи меблів також  були виконані в тому ж стилі.


Ковані опори для столу. Завдяки своїй податливості під час виготовлення, можна досягти просто неймовірних образів для ніжок столу. Тут політ фантазії просто необмежений. Завдяки своєї вазі, стіл із такими ніжками стає дуже стійким, хоча мінусом може потім стати загальна вага виробу, бо вже перемістити такий стіл стане досить таки важко.


Хромовані опори для столу. Мабуть, найпопулярніші в наші часи. До того ж, вони поєднуються зі стільницями, виготовленими з будь-якого матеріалу: скло, дерево, камінь тощо. Це один із бюджетних варіантів, який, до купи, допоможе внести у ваш інтер'єр нотку сучасності.


Пластикові опори для столу. Один із найдешевших варіантів запропонованих баз для столів на ринку. Однак вони підійдуть тільки для неважких виробів.

Яку базу для столу вам обрати, вирішувати звичайно ж Вам, але водночас враховуйте всі можливі варіанти плюсів і мінусів того чи іншого матеріалу, з якого вона виконана, її зовнішній вигляд, функціональні можливості (наприклад, наявність коліщаток) тощо.

А допомогти у виборі тієї чи іншої моделі Вам завжди раді професійні консультанти нашого інтернет-магазину. Обрати опору Ви можете тут.


 04.02.2020
 (73 переглядів)