kyivstar +38 098 190 63 93
Графік роботи: Пн-Пт з 09:00 до 19:00

Продукція від ВИРОБНИКА, Україна м Київ

Відправка готових конструкцій по Україні.

Консультація фахівця за асортиментом товару. Виготовлення виробів під замовлення будь-якої складності.

Як обрати ніжки до столу за розміром стільниці 1500*1500 мм

Як обрати ніжки до столу за розміром стільниці 1500*1500 мм

Багато покупців досить часто цікавляться питанням того, як правильно обрати ніжки для стільниці за розміром 1500*1500 мм.

Яка кількість ніжок буде потрібна для такого розміру, за яким модель була б максимально стійкою й міцною? Насправді, такі питання є спірними й досить важливими, оскільки від правильного вибору залежить стійкість матеріалу і столу в майбутньому. Від цього також залежить і довговічність столу й ніжок, які будуть використовуватися в процесі.


Перш ніж зробити вибір ніжок для стільниці, варто звернути увагу на те, із якого матеріалу виготовлено покриття, бо саме від цього залежить кількість необхідних опор.

Якщо стільниця має розмір 1,5*1,5 метра, то кількість ніжок має бути не менше 2-х. Краще, якщо кількість ніжок буде прирівнюватися до чотирьох, що дасть змогу збільшити стійкість столу і продовжити його працездатність і стійкість. Важливо звернути увагу на матеріал стільниці за розміром 1,5 * 1,5 метра:


Дерево - природний натуральний матеріал надзвичайно легкий для опори, тому стільниця може мати навіть тільки одну опору, якщо це зручно й легко для користувача. Для дерев'яних моделей металеві опори досить актуальні й надійні. З такими ніжками стільниця з дерева буде виглядати особливо привабливо й незвично.

Метал - надійний матеріал, особливо міцний і досить важкий, так, що для стільниць із такого матеріалу обов'язково необхідні надійні ніжки високої якості. Такі стільниці обов'язково вимагають використання максимально надійних моделей високої якості й максимальної міцності.

Камінь - натуральний матеріал, який відрізняється якістю й міцністю, а також підвищеною масою, яка незмінно стане причиною для використання не менш ніж 4 ніжок для такого столу. Вони зможуть міцно й надійно підтримувати стільницю й не дадуть їй можливості впасти на підлогу.

Скло - тонкий і легкий матеріал, який можна встановлювати на одну ніжку металевого типу. Скляні моделі цікаво виглядають на металевих ніжках, оскільки вони повністю прозорі й показують ту модель, яка встановлена. Скло відрізняється міцністю й надійністю, до того ж, внизу мають бути встановлені стильні і яскраві ніжки.

Кількість ніжок може бути найрізноманітнішою, до того ж, ви можете встановити ті варіанти, які вам найбільше подобаються й виробити свої моделі, які підійдуть до вашої стільниці і всьому інтер'єру.

Моделі для стільниці 1,5 * 1,5 метри

Якщо у вас є стільниця розміром 1500 * 1500 мм, то варто звернути увагу на кількість ніжок для вашої стільниці, яке буде максимально оптимальним для використання й установки. Не варто забувати про те, що стільницю варто обирати тільки правильно й надійно, а опори для неї – максимально точно. Тільки оптимальні за кількістю й розміром моделі можна встановлювати в якості ніжок. Такі варіанти стануть ідеальним доповненням до стільниць із каменю, мармуру, скла або металу.Зверніть увагу на те, що стільниці, виготовлені з міцних матеріалів, особливо актуально встановлювати в спальнях, вітальнях та кухнях. Залежно від матеріалу виготовлення стільниці, столи встановлюються на кухні, у спальні або дитячій. Взагалі, на кухні багато хто надає перевагу встановлюванню моделей, які виконані з мармуру і скла, а в спальні, як і в дитячій – із дерева. Металеві стільниці можна встановити тільки в кафе або ресторанах, де наплив народу досить великий і потрібно захистити моделі від можливого впливу мародерів і серйозного пошкодження.

Важливо розуміти, що стільниця, виготовлена з дерева буде оптимальною для використання в різноманітних напрямах, до того ж, такі моделі особливо підійдуть для дитячої, де може бути високий ризик травмування малюка. У спальні такі моделі також стануть актуальними й незвичайними, бо вони відрізняються за стилем й ідеально підходять для встановлення в спальні.

У вітальні й на кухні стильно виглядають скляні варіанти, які ідеально підходять для цього завдяки своїй міцності і стилю.


 04.02.2020
 (114 переглядів)