kyivstar +38 098 190 63 93
Графік роботи: Пн-Пт з 09:00 до 19:00

Продукція від ВИРОБНИКА, Україна м Київ

Відправка готових конструкцій по Україні.

Консультація фахівця за асортиментом товару. Виготовлення виробів під замовлення будь-якої складності.

Як обрати металеві ніжки для столу

Як обрати металеві ніжки для столу

Стіл є найнеобхіднішим і найпоширенішим предметом, який повинен бути присутнім в інтер'єрі кожного будинку.

Стіл є скрізь, на кухні й  у дитячій, у вітальні й коридорі. Цей предмет є максимально необхідним і зручним, особливо в таких кімнатах, як кухня й вітальня, де найчастіше обідають господарі і збираються гості. Головним призначенням опори, бази або підстілля для столу є утримання стільниці, яка часто має велику вагу.


Опори бувають різними, для стільниці можна встановити опору з однією, двома або трьома ніжками, до того ж, уявлення про інтер'єр тут ні при чому, дуже важливо, щоби встановлена база мала високу міцність і могла б відмінно підтримати стіл у разі, коли в цьому є необхідність. Кількість ніжок у кожному конкретному випадку вибирається індивідуально. Вибір залежить від маси стільниці, кута нахилу столу, рівності поверхні, на якій буде стояти опора зі стільницею. Зокрема, опори для столів вибираються наступним чином:

Опора з однією ніжкою підходить для столів невеликого розміру, вони можуть бути круглими, квадратними, прямокутними і взагалі якими завгодно, головне - невеликий розмір стільниці, оскільки одна ніжка безумовно стійка, але для великого за  розміром столу вона не надасть належного ефекту й  у будь-якому випадку під час навантаження на одну зі сторін стіл може перекинуться.


Опора з двома ніжками. Взагалі, такі опори використовуються для прямокутних довгих столів, які зазвичай застосовуються в конференц залах і ресторанах для збору великої кількості гостей. У таких приміщеннях зазвичай користуються популярністю гарні опори, які зовні вписуються в діловий інтер'єр.

Тринога. Триногі використовують найчастіше, оскільки ці опори виглядають максимально красиво й сучасно, до того ж є стійкими, тому їх можна застосовувати для всіх видів стільниць.

Чотири ніжки зараз використовують досить рідко, вони є класичним дизайном, який зовні вже не виглядає так красиво, до того ж ці опори максимально незручні. На краях столу, де вони встановлені, практично немає можливості сидіти.

Якщо стіл потрібен у ресторан або офіс, то він повинен бути зручним, жоден співробітник в офісі або гість у ресторані не повинен відчувати незручностей, до того ж, і в домашніх умовах опори зазвичай застосовують максимально мініатюрні, які дають можливість зібратися за столом усією сім'єю.

Виходячи з потреб і розмірів і можна вибрати опору для столу. Не менш важливим під час вибору є й матеріал, з якого опора виготовлена.

Важливо, щоби це був метал, оскільки саме цей матеріал є максимально високоякісним і міцним, у нього є можливість забезпечити стільниці стійкість, а загальному вигляду столу сучасність.


Металеві опори відмінно підходять навіть до тих стільниць, які, наприклад, були виготовлені з мармуру, скла або інших подібних матеріалів.

До дерева металева база застосовується рідко, однак, це все ж таки можливо. Якщо у вас виникли проблеми з підбором металевих ніжок, ви можете скористатися калькулятором для швидкого підбору ПЕРЕЙТИ - >
 04.02.2020
 (551 переглядів)