kyivstar +38 098 190 63 93
Графік роботи: Пн-Пт з 09:00 до 19:00

Продукція від ВИРОБНИКА, Україна м Київ

Відправка готових конструкцій по Україні.

Консультація фахівця за асортиментом товару. Виготовлення виробів під замовлення будь-якої складності.

Як правильно обрати опору ?

Як правильно обрати опору ?

Як не дивно, але, якщо озирнутися навколо, перебуваючи практично в будь-якому приміщенні, то ми можемо помітити, що в кожному з них знаходиться стіл. Але ж так і є, без столу просто не обійтися ні в офісному приміщенні, ні у квартирі або будинку, тим паче, якщо це такі кімнати як кухня, вітальня чи спальня.

Ну а такі заклади як бари, кафе або ресторани просто не можливо уявити без такого елемента меблів, як стіл.

Але як же зробити цей різновид меблевого виробу не таким нудним і простим, але водночас надійним, стійким і довговічним? Багато хто вважає, що головну родзинку в зовнішній вигляд столу вносить його стільниця. Однак наважимося не погодитися з цим. Або ж не повністю погодитися. Зазвичай, оригінальна стільниця або стільниця, що виготовлена з дорогого й неабиякого матеріалу, наприклад, гранітного каменю, безсумнівно буде виглядати дуже презентабельно.


Але якщо неправильно підібрати до неї опору для столу, то можна зіпсувати враження від цього виробу. Також під час вибору опори для столу слід враховувати вагу стільниці для того, щоби сам стіл був стійким і безпечним під час експлуатації. І не варто забувати про функціональні можливості баз для столу.


Ну а тепер розглянемо деякі стилі інтер'єру приміщення.

Стиль хай-тек або модерн. Найбільш доречним варіантом у цьому разі будуть опори для столу, які виконано з хромованої сталі або ж алюмінію, як більш доступного її аналога. Виготовляються вони зазвичай у конусоподібній формі й підходять для будь-яких стільниць.


Стилі ампір, античний, бароко, класицизм, східний. Для цих різновидів стилю найбільш підходять дерев'яні опори для столу, бо всі інші меблі цих напрямків виготовляються так само з цього матеріалу. Завдяки тому, що бази для столу виготовляються з дерева, їх можна зробити з різними хитромудрими вигинами й тонкими, елегантними лініями, що так притаманне вищезгаданим стилям інтер'єру.


Стиль колоніальний, рококо, прованс. Для цих стилів найбільш доречно будуть виглядати ковані опори для столу. Однак цей різновид опор підходить практично для будь-яких стилів. Усе залежить від того, який зовнішній вигляд їм надати.

Або скористайтеся нашим калькулятором для підбору опори ПІДІБРАТИ ОПОРУ. ПІДІБРАТИ КАРКАС.

 04.02.2020
 (61 переглядів)