kyivstar +38 098 190 63 93
Графік роботи: Пн-Пт з 09:00 до 19:00

Продукція від ВИРОБНИКА, Україна м Київ

Відправка готових конструкцій по Україні.

Консультація фахівця за асортиментом товару. Виготовлення виробів під замовлення будь-якої складності.

Під замовлення

Звернувшись до інтернет магазину Новий Декор, ви зробили правильний вибір!

Адже саме в нас можна знайти найширший асортимент всіляких опор, баз, тумб для столів, купити стільниці, виготовлені з різного матеріалу.

Також, ви можете придбати різні складні меблі, наприклад: стіл, стілець або лаву.


Ми можемо допомогти підібрати Вам складні меблі і складаний механізм.

Ми не тільки продаємо цей товар, а і є його виробником.


Завдяки чому можемо ставити конкурентоспроможні ціни. Крім покупки наданого асортименту в нашому каталозі, наші фахівці також можуть виготовити необхідну опору для столу, його стільницю або ж і взагалі сам стіл за Вашим індивідуальним замовленням.

До того ж, існує можливість виготовлення не тільки столів, а і складних меблів чи будь-яких інших металевих конструкцій за нашими кресленнями, або за дизайнерськими кресленнями, наданими нашими клієнтами.

Завдяки цій можливості ви можете створити неповторний образ вашого інтер'єру й водночас бути впевненими в якості оплаченої продукції.

Наш досвід становить уже не один рік, ми працюємо з найкращими інструментами, верстатами, матеріалами, використовуємо у своїй роботі новітні технології, створюючи для Вас найкращі моделі меблів і їхні окремі елементи.

Під час виготовлення всі вироби проходять контроль на якість, надійність, міцність і на наявність можливих дефектів.

Адже ми розуміємо всю відповідальність, яку несемо перед нашими клієнтами. Бо саме металоконструкції можуть використовуватися й у будівництві будинків, і в ремонті квартир, із них роблять козирки, паркани, стійки, різні решітки й опори, сходи, ворота й багато чого іншого.

Вироби під замовлення - це ті товари, які виготовляються виключно під замовлення, на прохання замовників. Ми, як виробник, намагаємося враховувати всі особливості замовлення й намагаємося виробляти товари, які є повністю ідентичними за зовнішніми показниками тим, які потрібні замовнику.

Багато хто не розуміє, навіщо чекати тривалий час замовленого виробу, якщо можна придбати вже готове й отримати його практично на другий день? Якщо людині важлива ексклюзивність, незвичайність, яскравість, то в такому випадку звичайно виготовлені вироби, яких сотні, цього надати не зможуть. Вироби під замовлення забезпечують ексклюзивність, і тому багато хто намагається отримувати саме те, чого бажає.

До явних переваг виробів під замовлення можна віднести зручність, багатофункціональність і унікальний дизайн, який є можливість створити самостійно. Багато хто намагається створювати макети або ж самостійно, або ж за допомогою досвідчених художників, після чого виріб певний час виготовляється за створеним ескізом.

Якщо ще кілька років тому опори мали тільки відтінок металу, то зараз від цього давно вже відійшли й використовують ті кольори, які підходять під інтер'єр кімнати. Якщо говорити про колірну гаму, то все ж таки зберіглося поклоніння сірих відтінків, які більше належать до класики.

Для замовлення опори, каркасу чи іншого виробу в потрібному вам кольорі, необхідно під час замовлення погодити з менеджером деталі, попередньо визначившись із палітрою.